درباره مهدیه خانی

به نام خدا

مهدیه خانی هستم.

مربی فن بیان، سخنرانی و مهارتهای توسعه فردی. به شما خوش آمد می گویم و خوشحالم که می توانم در این وب سایت تجربه ها و آموزه های خود را با شما به اشتراک بگذارم.

 

یادگیری آموزش های فن بیان و سخنرانی را به خاطر علاقه ای که داشتم سالها پیش شروع کردم اما هیچ گاه شهامت سخنرانی در جمع پیدا نکردم تا زمانیکه یک رویداد مهم کاری مرا مجبور کرد که با جدیت آموزش ها و تمرین های سخنرانی را پیگیری کنم . این ماجرای تلخ به من اثبات کرد که کار کردن خلاقانه و تلاش شبانه روزی به تنهایی باعث رشد و ارتقاء نمی شود  بلکه زمانی می تواند از ما فردی توانمند و شایسته بسازد و ما را به اوج پیشرفت حرفه ای یا اجتماعی برساند که با ارائه ای موفق همراه باشد. زمانیکه بتوانیم با کلامی قدرتمند از خلاقیت و ارزشمندی ایده ها  و تلاش هایمان سخن بگوییم می توانیم انتظار رشد و پیشرفت چشمگیر داشته باشیم.

اگر چه آن ماجرا باعث شد من از جایگاه شغلی که شایسته ی آن بودم سال ها دور بمانم اما جالب است  بدانید آن رویداد تلخ نقطه عطف زندگی من شد و انگیزه تغییر را در من بوجود آورد. بعد از آن تصمیم گرفتم در کلاس های فن بیان شرکت کنم.  با این آموزش ها در مسیر دوسویه یادگیری و انجام تمرین های پی در پی  فن بیان و سخنرانی قرار گرفتم و درس های ارزشمندی آموختم و دنیای جدیدی یافتم که راه ورود به آن، بیانی قدرتمند و کلامی موثر بود.

دنیایی که زندگی مان را متحول می کند و از ما انسانی می سازد که می تواند با کلامش دنیا را جایی بهتر برای خود و  دیگران نماید.

از شما دعوت می کنم با آموختن فن بیان،  خودتان را برای ایجاد یک تحول شورآفرین و انگیزه بخش در زندگی آماده کنید . ما این افتخار را داریم که در این مسیر با شما همراه باشیم.

خوشحال می شویم پیشنهاد و یا ایده خود را با ما درمیان  بگذارید. با شما تا رسیدن به موفقیت در سخنرانی همراه هستم . درخشیدن شما در هر جایگاه که هستید افتخار ماست.

برخی از فعالیت ها

  • نویسنده کتاب “چگونه با سخنرانی در جمع بدرخشیم؟”
  • نویسنده کتاب ” هنر بداهه گویی”
  • نویسنده مقالات متعدد در زمینه فن بیان و سخنرانی و هوش کلامی
  • برگزاری کارگاهها و دوره های آموزشی فن بیان ، سخنرانی و مهارتهای ارتباطی در تهران و دماوند
  •  مشاوره با مدیران و کارشناسان
  • همکاری با مراکز و موسسات آموزشی
  • برگزاری دوره های آموزشی فن بیان و سخنرانی